Козметички копродукции Гуангжу Даиме, ООД Forgot Password?

Природна серија

Природна серија,Природна серија, Природна серија,Природна серија,Природна серија , Природна серија, Природна серија, Природна серија, Природна серија,Природна серија, Природна серија, Природна серија, Природна серија, Природна серија,Природна серија 2000 Природна серија.

Ние сме алибаба 12 години ВИП добавувач на злато, И главно пазар на САД Амазон, Амазон во Велика Британија, Можеме да ја понудиме услугата за пратката по аеродром и да испратиме до FBA директно .со повеќе од 380 вработените можат да ветат брза испорака и добар квалитет на услугата.

Нашето видео

За нас

Гуангжу Даиме Козметика Ко., Ltd. е основана во 2011, се наоѓа во округот Баијун, Сити Гуангжу, Кина, зафаќа површина од 20000 квадратни метри, супериорен во локацијата и удобен во транспортот.
Воспоставивме збир на строг систем за обезбедување квалитет, успешно го положи ISO 22716, GMP, SGS и добиени извештаи за тестирање на производот.
Во моментов компанијата има независно развиено брендови „еко најдобрите“ „дибаси“ „сонпо“ органски производи“, Поддржано од упатениот технички тим и тим за услуги на клиентите во индустријата.

Нашите вести

Функцијата на есенцијалното масло

Функцијата на етеричното масло Етеричните масла може да се формираат со...

Главните компоненти на ...

Денеска, ајде да зборуваме за главните компоненти на средството за дезинфекција на рацете. (1)...

Улогата на средство за дезинфекција на рацете

Кога користите средство за дезинфекција на рацете, повеќето луѓе имаат некои...

течност за миење раце

Средство за дезинфекција на раце е течност за чистење на кожата која главно чисти...
ПРАВДА СЕГА