×
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner

Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner

Detaje të produkteve Reagime tani

Product Description

Product Name Best Price Pure Nature Blushing Grapefruit & Raspberry Smooth Hair Mask Creme Color Preserving Herbal Conditioner
OEM/ODM Customized logo is welcome, packing as your requirement.
MOQ 100 picese
Certifikimi FDA,GMPC,MSDS,ISO22716
Sample Time 3-7 ditët e punës
Shërbim 1) Blerja e lëndës së parë 2) OEM/ODM <Etiketë privat>
Mostra Falas po, por ne nuk jemi përgjegjës për tarifën e transportit.
Koha e dërgimit për 20-25 ditë pas konfirmimit të depozitës

 

Uplift the radiance and help enhance the beauty of your color treated hair with this color preserving conditioner. Essential extracts and oils help to maintain manageability, seal in vibrancy, shine and radiance while leaving your hair soft and smooth.

 

Paketim & Transporti


Shërbimet tona
Fabrika kryesisht ofron shërbimin e mëposhtëm
1.Produktet OEM prodhojnë llogaritjen e kërkesës së klientit
2.Dërgesa FOB dhe CIF ose dërgesa në Aeroport
3.Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përdorni artin e produkteve tuaja
4.Për mallrat masivë, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni drejtpërdrejt në Amazon FBA .
kompania e Informacionit
   

FAQ


1. Si mund të marr disa mostra?
A: Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë shembull falas, por ju duhet të mbani mallra jashtë shtetit.

2. A jeni një fabrikë?
A: po. Ne kemi specializuar në këtë fushë rreth 20 Vite.

3. Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në rrethin Baiyun, Guangzhou dhe afër aeroportit.
Nuk është i mirëpritur ngrohtësisht për ju vizitoni fabrikën tonë

4. Cila është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditët normalisht, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.

5. Cili është MOQ juaj?
A: MOQ është i bazuar në porosinë tuaj të ndryshme dhe paketimin e zgjedhur. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

6. Me cilat para jeni duke tregtuar? A mund të pranoni që tarifa të fiksohet gjatë gjithë porosisë nëse jo RMB?
A: Ne jemi duke bërë biznes ndërkombëtar nga RMB / USD / HKD / EURO / Pound.
po, norma mund të fiksohet gjatë gjithë porosisë përmes kontaktit.

7. A janë çmimet tuaja të sinqerta pa hapësirë ​​të volitshme?
A: ne gjithmonë përpiqemi më së miri të vlerësojmë çmimin më të mirë për klientët tanë, por ndonjëherë varet nga sasia juaj.

8.Si të na kontaktoni?
Na dërgoni kërkesën tuaj detaje! Nëse keni nevojë për mostër falas, pls me mirësi dërgoni hetim për ne.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI