×
ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud
ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud
ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud
ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud
ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud

ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud

Detaje të produkteve Reagime tani

Product Description

Product Name ECO finest Hot Selling DIY Slime Crystal Mud
OEM/ODM Customized logo is welcome, packing as your requirement.
MOQ 5000 sets
Certifikimi FDA,GMPC,MSDS,ISO22716
Sample Time 3-7 ditët e punës
Shërbim 1) Blerja e lëndës së parë 2) OEM/ODM <Etiketë privat>
Mostra Falas po, por ne nuk jemi përgjegjës për tarifën e transportit.
Koha e dërgimit për 20-25 ditë pas konfirmimit të depozitës

 

● KID FRIENDLY AND SAFE TO USE - The slime is made of eco-friendly materials that are non-toxic, and safe to use. It’s super-stretchy as wide as your hands could reach (we advise not to eat this slime). It’s recommended for kids of ages 6 years and up

 

● DEVELOP HAND-EYE COORDINATION - Through visual playing, children can exercise their hands, improve motor skills, develop hand-eye coordination, shape recognition, and teach kids to be more creative using their imagination

 

● PERFECT GIFT IDEA - Our slime making kit makes a great gift for grandkids, son, daughter, nephew, niece, and loved ones. It’s makes a nice gift for birthday, holidays, Thanksgiving, Christmas and any occasion

 

Paketim & Transporti


Shërbimet tona
Fabrika kryesisht ofron shërbimin e mëposhtëm
1.Produktet OEM prodhojnë llogaritjen e kërkesës së klientit
2.Dërgesa FOB dhe CIF ose dërgesa në Aeroport
3.Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përdorni artin e produkteve tuaja
4.Për mallrat masivë, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni drejtpërdrejt në Amazon FBA .
kompania e Informacionit
   

FAQ


1. Si mund të marr disa mostra?
A: Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë shembull falas, por ju duhet të mbani mallra jashtë shtetit.

2. A jeni një fabrikë?
A: po. Ne kemi specializuar në këtë fushë rreth 20 Vite.

3. Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në rrethin Baiyun, Guangzhou dhe afër aeroportit.
Nuk është i mirëpritur ngrohtësisht për ju vizitoni fabrikën tonë

4. Cila është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditët normalisht, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.

5. Cili është MOQ juaj?
A: MOQ është i bazuar në porosinë tuaj të ndryshme dhe paketimin e zgjedhur. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

6. Me cilat para jeni duke tregtuar? A mund të pranoni që tarifa të fiksohet gjatë gjithë porosisë nëse jo RMB?
A: Ne jemi duke bërë biznes ndërkombëtar nga RMB / USD / HKD / EURO / Pound.
po, norma mund të fiksohet gjatë gjithë porosisë përmes kontaktit.

7. A janë çmimet tuaja të sinqerta pa hapësirë ​​të volitshme?
A: ne gjithmonë përpiqemi më së miri të vlerësojmë çmimin më të mirë për klientët tanë, por ndonjëherë varet nga sasia juaj.

8.Si të na kontaktoni?
Na dërgoni kërkesën tuaj detaje! Nëse keni nevojë për mostër falas, pls me mirësi dërgoni hetim për ne.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI