×
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)

ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)- Natural Extract Oil Salve for Back/Muscle Pain Relief, Premium Natural Salve Non-GMO Anti-inflammatory for Joint Pain (30g 1.oz)

Detaje të produkteve Parameters Accessories Download 周边 MV 评论区 Reagime tani

ANXIETY & STRESS RELIEF---Natural extract oil helps to reduce anxiety and stress, refresh yourself. Make your everyday more effective. Perfect for daily usage.
EFFICIENT Natural OIL SALVE--- Professional formulated Natural balm, 100% natural ingredients. 2500mg natural Natural cream, 5 times efficient than 500mg cream, 100% side-effects-free guaranteed!
CHRONIC PAIN RELIEF---This Natural salve helps to reduce back, knee, neck pain; effectively soothes sore muscles, stiffness and inflammation. Forget about hip & joint pain, and enjoy relaxing life.
GREAT FOR SKIN MAINTENANCE---Mixed with aloe and rosemary herb, which is good at reduce skin congestion and swelling, hydrate and regenerate your skin.
PMP & FDA APPROVED---3rd party certified organic, non-GMO, no addictive natural ingredients. Produced in GMP and FDA approved facility without any chemicals or impurities.

Artikulli: ECO finest Natural Balm for Pain Relief (2500MG)
Product Category: Natural cream
Applicable skin General
Cosmetic efficacy: Moisturizing, oil control, exfoliating, moisturizing, moisturizing and moisturizing, post-sun repair, moisturizing, firming, deep cleansing
Ingredients Glycerin,aqua(purified water),enriched Natural oil extract,rosemary oil,menthol.aloe vera,emu oil,trideceth-6,citric acid,phenoxyethanol
Transporti: 6~15days lead time. By DHL/TNT/FedEx express, air freight etc.
Delivery & Shërbim: Timely delivery each time. Provide reliable service and responsible for each customer with each product. Our target is to satisfy every customer with the best service.

1.We will provide more precisely and efficiently manufacture and serve according to clients' drawings.
2.We have professional QC team to ensure your product more better.
3.Check the raw material before starting production.
4.Have the random inspection during the processing.
5.Make the 100% inspection before the shipments.

1.Produktet OEM prodhojnë llogaritjen e kërkesës së klientit
2.Dërgesa FOB dhe CIF ose dërgesa në Aeroport
3.Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përdorni artin e produkteve tuaja
4.Për mallrat masivë, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni drejtpërdrejt në Amazon FBA .

Miratuar FDA, PMP, ISO, COA, Certifikimi MSDS

Pyetje: Si mund të marr disa mostra?
A: Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë shembull falas, por ju duhet të mbani mallra jashtë shtetit.

Pyetje: A jeni një fabrikë?
A: po. Ne kemi specializuar në këtë fushë rreth 20 Vite.

Pyetje: Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në rrethin Baiyun, Guangzhou dhe afër aeroportit.
Nuk është i mirëpritur ngrohtësisht për ju vizitoni fabrikën tonë

Pyetje: Cila është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditët normalisht, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas prodhimit
sezoni dhe sasia e porosisë.

Pyetje: Cili është MOQ juaj?
A: MOQ është i bazuar në porosinë tuaj të ndryshme dhe paketimin e zgjedhur. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Me cilat para jeni duke tregtuar? A mund të pranoni që kursi të fiksohet gjatë tërë
porositni nëse jo RMB?
A: Ne jemi duke bërë biznes ndërkombëtar nga RMB / USD / HKD / EURO / Pound.
po, norma mund të fiksohet gjatë gjithë porosisë përmes kontaktit.

Pyetje: A janë çmimet tuaja të sinqerta pa hapësirë ​​të volitshme?
A: ne gjithmonë përpiqemi më së miri të vlerësojmë çmimin më të mirë për klientët tanë, por ndonjëherë
kjo varet nga sasia juaj.

Pyetje: Si të na kontaktoni?
A: Na dërgoni kërkesën tuaj detaje! Nëse keni nevojë për mostër falas, pls me mirësi dërgoni hetim për ne.


alt
Title

Desc

alt
Title

Desc

YouTube

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI