×
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende

ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavender, Peppermint, Sweet Orange, Tea Tree, Aloe Vera & Rose(6 Bars, 3.17 oz each) - Handmade with 100% All Natural, Non-GMO Ingredients

Detaje të produkteve Reagime tani

Advantage: Natural Soap is an antioxidant Has excellent skin moisturizing ingredients, rich foam, and plenty of vitamins & nutrients. Prevents acne & promotes elasticity, even tone, skin tissue repair.
High-quality ingredients: A grade extra virgin olive oil, palm oil, coconut oil, safflower oil, glicerinë, Natural seed oil etc. NO GMO, no synthetics, chemicals, detergents or foaming agents.
ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets made of natural & organic vegetable based ingredients & aromatic essenial oils. Natural Soap provide gentle texture and a extra refreshing shower!
PERFECT GIFT for Birthday, Father's Day, Valentine's Day, Holiday, House Warming Party, Moving Party, Back to School, Graduation, etc.

Artikulli: ECO finest Natural Oil Soap Bars Sets with Lavende
Skin type: General
With different flavors : Lavender, Peppermint, Sweet Orange,Tea Tree, Aloe Vera, Rose.
Advantage: Natural Soap is an antioxidant Has excellent skin moisturizing ingredients, rich foam, and plenty of vitamins & nutrients. Prevents acne & promotes elasticity, even tone, skin tissue repair.
Ingredients A grade extra virgin olive oil, palm oil, coconut oil, safflower oil, glicerinë, Natural seed oil etc. NO GMO, no synthetics, chemicals, detergents or foaming agents.
Transporti: 6~15days lead time. By DHL/TNT/FedEx express, air freight etc.
Delivery & Shërbim: Timely delivery each time. Provide reliable service and responsible for each customer with each product. Our target is to satisfy every customer with the best service.

1.We will provide more precisely and efficiently manufacture and serve according to clients' drawings.
2.We have professional QC team to ensure your product more better.
3.Check the raw material before starting production.
4.Have the random inspection during the processing.
5.Make the 100% inspection before the shipments.

1.Produktet OEM prodhojnë llogaritjen e kërkesës së klientit
2.Dërgesa FOB dhe CIF ose dërgesa në Aeroport
3.Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përdorni artin e produkteve tuaja
4.Për mallrat masivë, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni drejtpërdrejt në Amazon FBA .

Miratuar FDA, PMP, ISO, COA, Certifikimi MSDS

Pyetje: Si mund të marr disa mostra?
A: Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë shembull falas, por ju duhet të mbani mallra jashtë shtetit.

Pyetje: A jeni një fabrikë?
A: po. Ne kemi specializuar në këtë fushë rreth 20 Vite.

Pyetje: Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në rrethin Baiyun, Guangzhou dhe afër aeroportit.
Nuk është i mirëpritur ngrohtësisht për ju vizitoni fabrikën tonë

Pyetje: Cila është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditët normalisht, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas prodhimit
sezoni dhe sasia e porosisë.

Pyetje: Cili është MOQ juaj?
A: MOQ është i bazuar në porosinë tuaj të ndryshme dhe paketimin e zgjedhur. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

Pyetje: Me cilat para jeni duke tregtuar? A mund të pranoni që kursi të fiksohet gjatë tërë
porositni nëse jo RMB?
A: Ne jemi duke bërë biznes ndërkombëtar nga RMB / USD / HKD / EURO / Pound.
po, norma mund të fiksohet gjatë gjithë porosisë përmes kontaktit.

Pyetje: A janë çmimet tuaja të sinqerta pa hapësirë ​​të volitshme?
A: ne gjithmonë përpiqemi më së miri të vlerësojmë çmimin më të mirë për klientët tanë, por ndonjëherë
kjo varet nga sasia juaj.

Pyetje: Si të na kontaktoni?
A: Na dërgoni kërkesën tuaj detaje! Nëse keni nevojë për mostër falas, pls me mirësi dërgoni hetim për ne.

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI