×
Reed Diffuser Home Aroma Reed Diffuser With Rattan Stick And Sola Flower
Reed Diffuser Home Aroma Reed Diffuser With Rattan Stick And Sola Flower

Reed Diffuser Home Aroma Reed Diffuser With Rattan Stick And Sola Flower

Detaje të produkteve Reagime tani

Product Description

Product Name Reed Diffuser Home Aroma Reed Diffuser With Rattan Stick And Sola Flower
OEM/ODM Customized logo is welcome, packing as your requirement.
MOQ 1000 picese
Certifikimi FDA,GMPC,MSDS,ISO22716
Sample Time 3-7 ditët e punës
Shërbim 1) Blerja e lëndës së parë 2) OEM/ODM <Etiketë privat>
Mostra Falas po, por ne nuk jemi përgjegjës për tarifën e transportit.
Koha e dërgimit për 20-25 ditë pas konfirmimit të depozitës

 

Component:
1.High-end diffuser with 0% alcohol;
2.high-end gift box;
3.different glass;
4.USD1.5-5/pcs;
5.MOQ3000pcs;

 

reed diffuser:fragrance diffuser/stick diffuser/ aroma diffuser/ratten diffuser/

 

Available scents: apple cinnamon, apple jolly rancher, apple pie, banana nut bread, cherry, cinnabuns, cinnamon spice, cucumber & cantaloupe, cucumber melon, peppermint, spearmint, fresh cut roses, hot buttery vanilla, hydrangea, island mango, kiwi melon, lavender & vanilla, lemon macintosh apple, mimosa mandarin, oatmeal milk peach, peppermint, pina coloda, pomegranate, pumpkin pie, citrus, strawberry, sugar cookie, tulip, watermelon, and white tea & ginger ect.

 

OEM and ODM: changing on material
Color: acceptable
Develop on artwork and sketch : acceptable

 

QC:
1.third party inspection:acceptable,
2.1 year guarantee for product quality.
3.welcome to inspection yourself.

 

Instructions:
open the refill and pour the oil into the glass bottle
insert the willows with flowers into the bottle

 

Cautions:
Flammable produts,keep away from open flambé,
Heat&direct sunlight, Avoid contact with eyes&skins
Do not ingest . keep away from Children

 

WARNING:FLAMMABLE KEEP AWAY FROM NAKED FLAME

 

Oils are not to be taken internally ,avoid contact with skin , in case of contact with eyes wash out /rinse eyes with cold water ,take care not to spill,wipe up any spillages immediately as the fragrance may harm olished,painted or plastic surfaces,
Keep out of the reach of children and pets, ensure glass diffuser is on a secure level surface(avoid tvs ,stereos and all plastic and wooden surfaces). As with all glass products handle with care and check regularly for signs of damage ,do not use if there are any cracks or chips in the glass

 

Reed diffuser is an easy, effective and safe way to diffuse continuous fragrance throughout your environment , No smoke ,drippy wax or the anxiety of burning candles.

 

What to do:
Open the bottle of fragranc oil and discard the cap inside, slip the decorative sleeve over the neck of the bottle and insert the willow reeds Fragrance blooms within 48hours

 

Where to use:
Enhance the décor of any space you like, Reed Diffuser is great for those No candle zones such as office ,dorm rooms and homes with young children

 

How it works: The aromatic oils are absorbed up through the slender willow reeds and released naturally , enhancing every moment of everyday with splendid fragrance that lasts up to four months (depending on your surroundings)

 

 

 

Paketim & Transporti


PACKAGE:
Standard export carton packing.

DELIVERY TIME:
3-20 days after confirming order,data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.
Shërbimet tona
Fabrika kryesisht ofron shërbimin e mëposhtëm
1.Produktet OEM prodhojnë llogaritjen e kërkesës së klientit
2.Dërgesa FOB dhe CIF ose dërgesa në Aeroport
3.Ekipi ynë i dizajnit mund t'ju ndihmojë të përdorni artin e produkteve tuaja
4.Për mallrat masivë, ne mund t'ju ndihmojmë të dërgoni drejtpërdrejt në Amazon FBA .
kompania e Informacionit
   

FAQ


1. Si mund të marr disa mostra?
A: Ne jemi të kënaqur t'ju ofrojmë shembull falas, por ju duhet të mbani mallra jashtë shtetit.

2. A jeni një fabrikë?
A: po. Ne kemi specializuar në këtë fushë rreth 20 Vite.

3. Ku ndodhet fabrika juaj? Si mund të vizitoj atje?
A: Fabrika jonë ndodhet në rrethin Baiyun, Guangzhou dhe afër aeroportit.
Nuk është i mirëpritur ngrohtësisht për ju vizitoni fabrikën tonë

4. Cila është koha e dorëzimit?
A:15-30 ditët normalisht, data e dorëzimit të detajuar duhet të vendoset sipas sezonit të prodhimit dhe sasisë së porosisë.

5. Cili është MOQ juaj?
A: MOQ është i bazuar në porosinë tuaj të ndryshme dhe paketimin e zgjedhur. Ju lutemi na kontaktoni për më shumë detaje.

6. Me cilat para jeni duke tregtuar? A mund të pranoni që tarifa të fiksohet gjatë gjithë porosisë nëse jo RMB?
A: Ne jemi duke bërë biznes ndërkombëtar nga RMB / USD / HKD / EURO / Pound.
po, norma mund të fiksohet gjatë gjithë porosisë përmes kontaktit.

7. A janë çmimet tuaja të sinqerta pa hapësirë ​​të volitshme?
A: ne gjithmonë përpiqemi më së miri të vlerësojmë çmimin më të mirë për klientët tanë, por ndonjëherë varet nga sasia juaj.

8.Si të na kontaktoni?
Na dërgoni kërkesën tuaj detaje! Nëse keni nevojë për mostër falas, pls me mirësi dërgoni hetim për ne.

 

 

Dërgoni mesazhin tuaj tek ne:
HULUMTIMI TANI
HULUMTIMI TANI